Doprava nad 1500 Kč zdarma.

SPOLUPRÁCE S THE WOOLMARK COMPANY

SPOLUPRÁCE S THE WOOLMARK COMPANY

Navázali jsme spolupráci s certifikační značkou Woolmark, globálně uznávanou autoritou pro merino vlnu, abychom mohli vyrábět nejlepší barefoot boty.

V průběhu posledních 50 let značka Woolmark přidělila certifikát, který je zárukou odolnosti, výkonnosti a kvality, více než 5 miliardám vlněných výrobků a výrobků pro péči o vlnu. Logo Woolmark poskytuje firmám a zákazníkům jistotu autentičnosti, která splňuje standardy The Woolmark Company. 

NEJVYŠŠÍ KVALITA

Certifikační program Woolmark ujišťuje obě strany – dodavatele a zákazníky – o poctivě otestované kvalitě.

BEZKONKURENČNÍ TECHNICKÁ PODPORA

Specializovaný tým technických odborníků poskytuje na vyžádání podporu držitelům licence Woolmark v oblasti vývoje výrobku a výrobního procesu, technického přenosu a optimalizace dodavatelů.

UZNÁNÍ ZNAČKY

68 % dotázaných spotřebitelů věří, že se za oděvy se symbolem Woolmark vyplatí připlatit. Tedy reputace a autorita kultovního symbolu je hojně využívána k vybudování důvěry spotřebitelů.

STANDARDY CERTIFIKÁTU

Skrz nezávislé autorizované laboratoře společnost poctivě testuje vlněné výrobky pro ujištění splnění parametrů Woolmark. Toto jsou zásadní testovací oblasti:

SLOŽENÍ VLNY – Zkoumání a ověřování, zda výrobcem uvedené informace o složení jsou pravdivé.

ODOLNOST BARVY VŮČI SVĚTLU – Vystavování nejsilnějšímu světlu (až do 10 hodin) pro přesvědčení, že barva vydrží.

ODOLNOST – Vystavování extrémním tlakům – tlačí, táhnou a roztahují vlnu do fyzikálních limitů pro změření její síly.

PRACÍ TEST – Praní v silných a nelítostných pračkách pro jistotu, že se vlna nesrazí a nezdeformuje se.

ODOLNOST BARVY VŮČI VODĚ – Testování vlny v tekutinách, se kterými vlna v průběhu své existence běžně přijde do kontaktu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení