Doprava nad 1500 Kč zdarma.
Neohodnoceno

VIVOBAREFOOT ULTRA KIDS WAVE BLUE

Lehké, dětské VIVOBAREFOOT boty Ultra Kids jsou jako jejich verze pro dospělé vyrobeny z pěny Bloom, která je na bázi vodních řas. Zapínání na suchý zip zvládne každý, navíc jsou maximálně prodyšné a snadno omyvatelné. Tyto barefoot boty vhodné k vodě nebo na jiné letní dobrodružství může u nás obout celá rodina.

Varianta
Kód: 100009-2527
Značka: VIVOBAREFOOT
1 490 Kč
Kategorie: Dětská obuv

POPIS PRODUKTU – VIVOBAREFOOT ULTRA KIDS WAVE BLUE

Oblíbené boty Ultra Kids nyní jako součást řady Bloom! Boty z této řady jsou vyrobeny z pěny Bloom na bázi vodních řas. Jejich super lehká konstrukce umožní stále rostoucím dětským chodidlům dokonalou ochranu. Ať už vaše děti pobíhají kolem bazénu nebo hledají zakopaný poklad na pláži, Ultra Kids udrží krok s jejich představami. Ideální obutí pro malé nohy, které chvilku nepostojí.

BLOOM je první plastová pěna rostlinného původu, která je částečně vyrobena z biomasy vodních řas. Tyto řasy jsou obnovitelným zdrojem a pochází z jezer a rybníků s vysokým rizikem jejich přemnožení. Řasy pomáhají udržovat ekologickou rovnováhu, ale při jejich přemnožení mohou poškodit vodní zdroje a život v nich. Odfiltrováním přemnožených řas z těchto vodních zdrojů pomáháme zmírňovat negativní dopady na životní prostředí. Zároveň výrobou plastů z této biomasy redukujeme naši závislost na ropě, která je na rozdíl od řas neobnovitelným zdrojem. Vyčištěnou vodu, ze které filtrací odstraníme řasy, vracíme zpět do přírody, čímž udržujeme ekologii jezer a rybníků v rovnováze.

Vrch: EVA + BLOOM (syntetika)
Podšívka a stélka: Dri-lex vložka pro odvod vlhkosti a vynikající komfort (syntetika)
Podešev: 7mm podešev (v kompresi pouze 3 mm) nabízející maximální propriocepci a ochranu vyrobená z EVA + BLOOM (syntetika)
Zapínání: suchý zip
Vnitřní vyjmutelná vložka: ne

Boty Ultra K nejsou opatřeny oděruodolnou podrážkou, jakou mají ostatní boty značky VIVOBAREFOOT. Boty se nehodí k použití v terénu s ostrými kameny a k dynamickým aktivitám, kde dochází ke zvýšenému tření podrážky. Při špatné technice chůze či běhu se výrazně snižuje jejich životnost.

ULTRA K WAVE/LIME - INFO O VELIKOSTECH

EU  25 26 27 28 29 30 31 32
CM 15,9 16,3 17 17,5 18,2 19 19,8 20,3